Nowa kolekcja ręczników Opulence ZOBACZ

Kupując zestaw ręczników płacisz mniej!

📦 Darmowa wysyłka od 250 PLN

Aktualnie zamówienia wysyłamy w ciagu 2 dni roboczych

O nas

Nefretete to przedsięwzięcie, które jakiś czas temu urodziło się w naszych głowach. Dorastaliśmy do niego powoli, spędzając długie godziny na rozmowach o… życiu. W końcu znamy się od lat, spędzamy ze sobą mnóstwo czasu i to w najdziwniejszych okolicznościach, dzielimy jedno hobby. Pod każdym względem różnimy się od siebie, choć wiele nas łączy i to na tyle, że mogłoby się wydawać, że w gruncie rzeczy jesteśmy tacy sami. Mamy wiele pasji, które również pozwalają nam spędzać czas w towarzystwie, inne zaś umożliwiają nam odizolowanie się od ludzi i świata.

Justyna

Do pewnych rzeczy się dojrzewa, inne mamy wpojone odgórnie. Można powiedzieć wyssane z mlekiem matki. Człowiek jest istotą lubiącą wygodę. Mierzi nas dyskomfort, podświadomie dążymy do luksusu. Wystrzegamy się powtarzania błędów, aby nie tracić czasu i nie ponosić zbędnych kosztów. Rzecz jasna,  czasem godzimy się na kompromisy. Przyzwalamy na mniejszy wydatek ze świadomością, że w końcu przymkniemy oko jeśli nie wszystko będzie nam pasowało. I tu naprawdę nie chodzi tylko o względy materialne, bo owym wydatkiem może być choćby poświęcenie wolnego czasu. Nie ukrywamy, że Nefretete to sposób na biznes, ale kierujemy się wspólną misją.

To co stanowi ów punkt wspólny to uwielbienie… jakości. Nie lubimy miernoty, nie stawiamy na półśrodki. Staramy się nie chodzić na skróty. Działamy, ale każdemu ruchowi towarzyszy koncentracja i przyświeca określony cel. Nie chcemy otaczać się tandetą, bo wiemy, że czasem śmieszna oszczędność poniesie za sobą skutki, kiedy będziemy musieli zapłacić za coś dwa, albo i trzy razy. Wcale nie mamy tu na myśli, że coś taniego nie może być dobre. Zdarza się i tak, ale wtedy właśnie musimy być świadomi konieczności kompromisu. Jednak przekonujemy się z biegiem czasu, że pewne kompromisy stanowią iluzję, bo i tak ich skutki wrócą do nas jak bumerang.

Zachęcam do zakupów w Naszym sklepie.

Justyna Rejniak

0
    0
    Twój koszyk jest pustyPowrót do sklepu
      Oblicz koszt dostawy
      Zastosuj kupon