Nowa kolekcja ręczników Opulence ZOBACZ

Kupując zestaw ręczników płacisz mniej!

📦 Darmowa wysyłka od 0 PLN

Aktualnie zamówienia wysyłamy w ciagu 2 dni roboczych

Zwroty, wymiany i reklamacje produktów

 

ZWROTY I WYMIANY

Pomimo dokładania wszelkich starań, abyś był zadowolony z dokonanych w Nefretete zakupów, zdajemy sobie sprawę, że zakupione produkty mogą nie spełniać Twoich oczekiwań. Możesz je w zwrócić całkowicie lub zwrócić i wymienić na inne produkty. Na zwrot lub wymianę produktów masz 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. 

Jak wymienić lub zwrócić produkt?

1. Wypełnij “Formularz zwrotu – wymiany towaru”. Jeżeli nie posiadasz formularza – pobierz go z naszej strony.

2. Zapakuj produkty wraz z formularzem i dowodem zakupu oraz odeślij na adres:

Nefretete
ul.Żwirki i Wigury 12
05-123 Chotomów

3. Pamiętaj, że zwrotom i wymianom mogą podlegać tylko produkty w niezmienionym stanie – oznacza to, że produkt powinien wrócić do nas w takim stanie w jakim został do Ciebie wysłany, czyli musi być nowy, bez oznak użytkowania i w oryginalnym firmowym opakowaniu producenta.

4. Pomimo, iż nie jest wymagany powód zwrotu lub wymiany, będziemy wdzięczni wypełnienie tej części formularza – z pewnością okaże się to pomocne w doskonaleniu oferty jak i funkcjonowania sklepu.

5. Po otrzymaniu przez nas przesyłki i rozpatrzeniu wnioskowanego w formularzu działania, niezwłocznie zwrócimy Ci środki na rachunek bankowy lub wyślemy wybrany przez Ciebie produkt.

6. Pamiętaj! Nie wysyłaj do nas przesyłek “za pobraniem” – nie mamy możliwości odbierania przesyłek wysłanych za pobraniem.

REKLAMACJE

Jak zareklamować produkt?

1. Wypełnij “Formularz reklamacji towaru”. Jeżeli nie posiadasz formularza – pobierz go z naszej strony.

2. Zapakuj produkty wraz z formularzem i dowodem zakupu oraz odeślij na adres:

Nefretete
ul.Żwirki i Wigury 12
05-123 Chotomów

3. Standardowo reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu. Jeżeli na wniosek producenta proces reklamacyjny będzie wydłużony, poinformujemy Cię o tym.

4. W przypadku uzasadnionej reklamacji – towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny (pełnowartościowy), a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych) – zwrócimy Ci równowartość ceny produktu.

5. Pamiętaj! Nie zapomnij dołączyć do przesyłki dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT).

6. Pamiętaj! Nie wysyłaj do nas przesyłek “za pobraniem” – nie mamy możliwości odbierania przesyłek wysłanych za pobraniem.

7. Polecamy odsyłanie towarów firmą kurierską lub korzystając z opcji pocztowej “Potwierdzenie nadania” / “Paczka priorytetowa”.

0
    0
    Twój koszyk jest pustyPowrót do sklepu
      Oblicz koszt dostawy
      Zastosuj kupon