fbpx

Roma

Ten model pościeli jest bardzo często kupowany do najdroższych hoteli na świecie. Hotelowy personel dba, aby klient czuł się wyjątkowo, a Nefretete dba abyście Wy poczuli się tak samo. Bardzo gęsty splot bawełny egipskiej 600tc sprawia, że produkt bardzo ładnie się mieni.

Roma Premium wz
Roma Premium 1

Venezia

Venezia Premium - krem
Venezia Premium - wz2

Venezia to wyjątkowa pościel, która wyglądem zapiera dech w piersiach. Specjalne szycie z tłoczeniami sprawia, że pościel nie wymaga dodatkowego ubierania łózka w narzutę, bo sama pościel sprawia wrażenie jakby nią była. Jednocześnie dzięki 100% bawełny egipskiej, z której została utkana, jest wyjątkowo miękka i delikatna. Bardzo gęsty splot 600tc sprawia, że produkt bardzo ładnie się mieni.

Patrizia

Elegancka i gustowna pościel Patrizia powstała z myślą klientach którzy cenią sobie dyskretną elegancję i jakość. Pościel zdobiona dyskretnymi żakardami w kolorze kremowym wygląda niesamowicie efektownie. Bardzo gęsty splot bawełny egipskiej 600tc sprawia że produkt bardzo ładnie się mieni.

Patrizia Premium wz1
Patrizia Premium 1

Fiona

Pościele kolekcja Premium
Fiona Premium 2

Ten model pościeli dedykujemy do nowoczesnych i eleganckich wnętrz. W ofercie można znaleźć trzy kolory zestawu co pozwoli każdemu dobrać coś dla siebie. Wszystkie detale tej pościeli są starannie wykrojone i uszyte ręcznie. Bardzo gęsty splot bawełny egipskiej 600tc sprawia, że produkt bardzo ładnie się mieni.

0
    0
    Twój koszyk jest pustyPowrót do sklepu
      Oblicz koszt dostawy
      Zastosuj kupon